Klub
19. 6. 2024

Burza filantropie - hlasování veřejnosti

PROJEKT "TURNAJ VE FLORBALU PRO ŽÁKY 1. A 2. TŘÍD ZŠ" - BURZA FILANTROPIE

I v letošním roce jsme podali projekt do Burzy filantropie.

Více o projektu se můžete dočíst zde: https://www.burzafilantropie.cz/projekt/turnaj-ve-florbalu-pro-zaky-1-a-2-trid-zs/

Nyní nás čeká hlasování veřejnosti. Od dnešních 12:00 do pátku 28.06. do 12:00 bude možné na těch samých webových stránkách každému projektu poslat hlas. Projekt s nejvyšším počtem hlasů se vystřelí přímo do finálového odpoledne 25.9., kde se bude prezentovat Donátorům. Počet hlasů má ale význam i pokud v rámci tohoto hlasování nepostoupíte – když více projektů následně dostane stejný počet hlasů od Donátorů, do finálového odpoledne postoupí ten, který získal více hlasů od veřejnosti. To se nám stalo v minulém roce, proto můžeme potvrdit, že na každém hlasu záleží. Výsledek hlasování veřejnosti je také pomocným ukazatelem při výběru projektů Donátory.

Pravidla hlasování veřejnosti: z jednoho e-mailu lze hlasovat pouze pro jeden projekt. Limit hlasů z jedné IP adresy (v případech, že se jedná o IP adresu sdílenou doma, nebo na pracovišti s dalšími lidmi) je stanoven na 1 hlas/den. Hlasování požaduje ověření vašeho emailu, když vám ověřovací email nedorazí, nezapomeňte zkontrolovat spam.

Další­ články